Nowoczesna kuchnia czarna z blatem to dobry pomysł dla osób, którym znudziły się już jasne aranżacje. W szczególności, jeżeli ktoś odczuwa przesyt stylem skandynawskim. Czerń będzie więc dobrym kolorem, który można zaprosić do swojej kuchni, decydując się na aranżacje w stylu nowoczesnym.

Matowa, nowoczesna kuchnia czarna z blatem

Mat to niezwykle ciekawy pomysł. W szczególności, jeżeli ktoś uznał, że z połyskiem mu nie po drodze. Tak, połyskliwe fronty kuchenne są na tyle dobre, że można o nich pomyśleć, ale wiele osób lubi iść pod “prąd” decydując się na aranżacje, które nie są tak oczywiste, na pierwszy rzut oka. Matową czerń frontów kuchennych można połączyć z naturalnym, jasnym odcieniem drewna, eksponując piękne słoje, świadczące o tym, z jak wiekowym materiałem ma się do czynienia. Taki duet będzie świetnie eksponował się zarówno w małej, jak również dużej kuchni. 

Nie tylko meble kuchenne

Mówiąc “nowoczesna kuchnia czarna z blatemnie tylko można mieć na myśli meble kuchenne, ale również płytki. Nie można zapominać o tym, że można zdecydować się na aranżację kuchenną z czarnymi płytkami w geometrycznych kształtach. Jedne z najbardziej popularnych są heksagonalne kształty, które na pewno będą stanowić bardzo ciekawą ozdobę do wszystkich wnętrz. A może coś w kształcie trójkąta? To także absolutny hit, który można wyłożyć w całej kuchni lub zdecydować się tylko na wybrane miejsca, np. nad strefą umywalki, nad blatem roboczym, itd. W ten sposób kuchnia stanie się pięknie zaaranżowanym miejscem.

 

Comments are closed.

Pin It