Wśród wielu intersujących propozycji na aranżację ogrodu czy tarasu, huśtawka jajo jest jednym z najchętniej wybieranych elementów do wypoczynku. Mebel taki nie tylko zapewnia wysoki komfort, ale też przyciąga wzrok i sprawia, że każda chwila blisko natury jest znacznie przyjemniejsza. Co warto wiedzieć o meblach tego typu?

Huśtawka jajo wykonana z technorattanu

Fotele ogrodowe są jednymi z najchętniej kupowanych – ich szeroki wybór sprawia, że możliwe jest stworzenie strefy do odpoczynku, podejmowania gości czy też do podawania posiłków. Huśtawka jajo to jeden z ciekawszych modeli foteli – w tym przypadku siedzisko umieszczone jest w obszernym kokonie, który został umieszczony nad ziemią. Taka konstrukcja sprawia, że możliwe jest dosłowne bujanie w obłokach! Huśtawka jajo to fotel technorattanowych: konstrukcja oparta jest na stabilnym stelażu aluminiowym, który zabezpieczono poprzez malowanie proszkowe. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, wysoce odporna na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie, wnikanie kurzu. nieporowata struktura technorattanu nie wchłania wilgoci, jej czyszczenie nie jest problematyczne. Aby zapewnić sobie wyjątkowy wypoczynek, warto wnętrze kokonu uzupełnić o pledy, poduszki i koce. We wnętrzu kokonu użytkownik będzie chroniony przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak również silnym promieniowaniem słonecznym.

Huśtawka jajo w ogrodzie i na balkonie

Okazuje się, że huśtawka jajo jest ponadczasowym i funkcjonalnym meblem, który może być wykorzystany zarówno w ogrodach, na tarasach, jak i na balkonach. Huśtawka taka może być zestawiona z innymi meblami, jak również być wykorzystywana samodzielnie i uzupełniona jedynie o niewielki stoliczek kawowy. W okresie jesieni i zimy huśtawka jajo powinna być chroniona przy pomocy dedykowanego pokrowca – są one tworzone z tkanin poliestrowych, które zabezpieczają meble przed osiadaniem kurzu, wilgocią.

 

 

 

Comments are closed.

Pin It hesterbeergals.com uh-wetsch.org rcomeback.com.pl