Nowy członek rodziny to rewolucja dla każdego z rodziców. Poza podstawowymi elementami wyprawki mamusie myślą o kąciku dla swojego malucha. Łóżeczko, przewijak, szafa i ciekawe elementy na ścianie świadczące o przeznaczeniu pokoju oraz o płci jego przyszłego mieszkańca, to bez wątpienia „must have” dziecięcego pokoju.

Co umieścić na ścianie w pokoju malucha?

Nie od dziś wiadomo, że pokój malucha jest dla niego miejscem wyjątkowym, gdzie może spokojnie i bezpiecznie odkrywać świat, bawić się i odpoczywać. Odpowiedni wystrój azylu małego odkrywcy będzie pozytywnie wpływać na jego rozwój emocjonalny. Tapety, pomalowane ściany to standard, który nie zawsze spełnia oczekiwania tych najbardziej wymagających. W ostatnim czasie bardzo popularne stały się naklejki do pokoju dziecka, które urozmaicą nawet najbardziej nudną ścianę. Pozwolą one na zamianę pokoju w pałac księżniczki, las, plac zabaw lub po prostu dodają uroku i koloru nieatrakcyjnemu wcześniej pokoikowi.

Mnogość motywów

Wybierając różne motywy można stworzyć niepowtarzalną aranżację dziecięcego kącika, które będą cieszyć malucha i jego rodziców.Dla niemowlaka wystrój ścian będzie mało znaczącym elementem, natomiast z biegiem czasu, jego upodobania zaczną się kształtować. Dzięki temu już kilkuletnie dziecko będzie zachwycone, gdy w jego pokoju pojawi się postać z ulubionej bajki, która zostanie naklejona na ścianę.Niesamowite doznania będą dostarczać naklejki pięknie prezentujące się w dzień i świecące w nocy. Nietuzinkowe będą również te zawierające w swym projekcie imię pociechy.Na duże uznanie zasługuje fakt, iż wystrój, który znudzi się maluchowi szybko można zastąpić innym bez dużych nakładów finansowych i generalnego remontu. Wystarczy zakupić nowe, interesujące motywy na ścianę. W końcu zadowolenie i uśmiech dziecka to największa nagroda dla rodzica.

Co dla chłopca i dziewczynki?

Mała dama będzie szczęśliwa gdy na jej ścianie pojawi się piękna królewna, elf, kwiaty lub motylki. Z pewnością nie pogardzi postacią z ulubionej bajki. Dla chłopca odpowiednie będą motywy zawierające samochód, samolot, zwierzęta lub wymarłe dawno dinozaury.Pokój, który dzielony jest przez rodzeństwo także można ładnie udekorować, urządzając kąt dla każdego. Duża ilość dostępnych naklejek do pokoju dziecka pozwoli zadowolić wymagające rodzeństwo, które mieszka w jednym pomieszczeniu.Naklejki przeznaczone dla dzieci charakteryzują się delikatną kolorystyką, sprawi to, że pokój dla dzieci będzie miejscem do spania, odpoczynku i zabawy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.szabloneria.pl/k81,naklejki-do-pokoju-dziecka.html.

Comments are closed.

Pin It rce-reklama.pl pnet.org netrza.pl