Szukając wygodnych i trwałych mebli ogrodowych warto wybrać te, które nie tylko zapewniają komfort, ale też idealnie odzwierciedlają nowoczesne trendy. Kokon huśtawka to mebel, który z pewnością zmieni przestrzeń wypoczynkową i sprawi, że stanie się ona bardziej atrakcyjna. Czym jest kokon huśtawka i w jaki sposób jest skonstruowana?

Kokon huśtawka w naszym ogrodzie

Nie ma wątpliwości, że kokon huśtawka to jeden z ciekawszych mebli dostępnych dzisiaj na polskim rynku. Wygodna huśtawka pozwala na oderwanie się od codziennych problemów i swobodne bujanie w obłokach, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Kokon huśtawka jest meblem, który może występować solo, jak i w towarzystwie innych mebli – wybierając huśtawkę technorattanową możemy dobrać do niej elementy z rozbudowanych kolekcji technorattanowych. 

Jak zbudowany jest kokon huśtawka? Mebel ten posiada lekki, aluminiowy stelaż malowany proszkowo, który zabezpieczony jest przed wilgocią oraz korozją. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, której nieporowata struktura nie wchłania wilgoci, brudu. Technorattan jest materiałem, który nie płowieje. Oznacza to, że na długie lata zachowa on swój wspaniały, oryginalny kolor. Wewnątrz kokonu skryjemy się skutecznie przed promieniami słońca, jak i podmuchami wiatru. Wnętrze kokonu możemy doposażyć w wygodne poduszki oraz pledy – ten ostatni przyda się, gdy zdarzy nam się przysnąć w czasie ciepłego popołudnia. 

Kokon huśtawka – zabezpieczenie na czas zimy

 W okresie jesieni i zimy nasze meble ogrodowe powinny być chronione – w tym czasie często chowamy je na strych lub do garażu, możemy też wykorzystać pokrowce ogrodowe. Kokon huśtawka może być okryty pokrowcem, ale też możemy wnieść go do domu… i wykorzystywać go jako mebel całoroczny!

Comments are closed.

Pin It https://www.superportal24.pl/ubezpieczenie-samochodu-inne-niz-oc-co-wybrac-9988 https://mcauliffeart.org https://swiatliteracki.com.pl