Wybór odpowiedniego kostiumu kąpielowego to jedno z największych wyzwań każdego sezonu. Modne w danym sezonie kroje i wzory, nie zawsze współgrają z tym, w czym panie czują się najlepiej, a ślepe podążanie za trendami może sprawić, że wyglądać będą modnie, ale nieatrakcyjnie.

Krój jest bardzo ważny

Wybierając kostiumy kąpielowe, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę wiek i typ sylwetki. To, w jakiej kondycji jest ciało, ma ogromne znaczenie dla tego, jaki ostatecznie efekt zostanie osiągnięty. Nastolatki i młode kobiety z powodzeniem sięgać mogą po bikini z miękką, elastyczną górą, które idealnie podkreślą ich wiek i na młodym ciele prezentować się będą rewelacyjnie.

Młode dziewczyny i kobiety w różnym wieku, które mają nieco bardziej okrągłe kształty lub mniej jędrne już ciało, mogą z kolei wybierać modne tankini lub stroje jednoczęściowe, w różnych wzorach i kolorach, które świetnie zatuszują małe niedoskonałości. Warto w tym miejscu przymierzyć kilka modeli z różnymi wycięciami i krojami pleców, aby sylwetka prezentowała się idealnie.

Różne wzory i kolory

W zależności od typu urody, decydując się na konkretne kostiumy kąpielowe, warto odważnie sięgać po różne kolory i wzory, jakie oferują producenci. Przywiązanie do maksymy, że czarny wyszczupla, w tym przypadku może okazać się bardzo zgubne i sprawić, że kostium kąpielowy będzie po prostu nudny.

Kobiety o filigranowej figurze z powodzeniem mogą sięgać po intensywne barwy i małe wzorki. Z kolei wysokie kobiety, o kobiecych kształtach, mogą do woli wybierać spośród propozycji z kontrastowymi zestawieniami kolorów i ozdobnym, dużym wzorem. Decydując się na konkretne połączenia kolorów, można osiągnąć efekt „wow” w każdym rozmiarze.

Ty jesteś najważniejsza!

Najważniejsze jest jednak to, by w wybranym kostiumie kąpielowym, każda kobieta czuła się fantastycznie! Aby tak było, musi być on idealnie dopasowany; nie może ani uciskać, ani wżynać się w ciało, a jednocześnie powinien dobrze opinać te miejsca, które warte są podkreślenia.

Dobre samopoczucie i swoboda sprzyjają bowiem temu, aby uśmiech zagościł na twarzy każdej kobiety, a to najlepszy przyjaciel, który sprawia, że stajemy się atrakcyjne. Warto zatem wybrać swój idealny model spośród dostępnych kostiumów kąpielowych, niezależnie od tego czy jest on najmodniejszy w tym sezonie, czy też nie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostium kąpielowy.

Comments are closed.

Pin It