Zadbane paznokcie to bardzo ważny element wizerunku współczesnej kobiety. Trudno wyobrazić sobie, aby panie, które pracują na przykład obsługując klientów, miały zaniedbane dłonie oraz paznokcie. Na szczęście współcześnie nie muszą na ich pielęgnację poświęcać za dużo czasu. Wystarczy raz na 3 tygodnie wybrać się do salonu, aby wykonać sobie paznokcie hybrydowe.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci

Jedną z najtrwalszych metod zdobienia paznokci jest hybrydowa metoda. Dzięki niej uzyskujemy niezwykle piękny i odporny manicure, któremu niestraszna nawet praca fizyczna. Hybrydy pięknie podkreślają kształt paznokcia, dają również szansę na jego odbudowanie, na przykład wtedy, gdy paznokieć złamie się.

Co więcej, metoda hybrydowa zdobienia paznokci to nie tylko metoda salonowa. Oznacza to, że można samodzielnie w ten sposób wykonywać manicure w domu. Coraz więcej kobiet decyduje się na to, ponieważ to spora oszczędność. Wystarczy zainwestować w kilka produktów do stylizacji oraz lampę UV, która potrzebna jest do utwardzania lakieru. Wydając około 300 lub 400 zł, nabywamy zestaw, który posłuży nam przez wiele lat.

Jak robi się paznokcie metodą hybrydową?

W jaki sposób wykonuje się manicure hybrydowy? Trzeba wykonywać go zgodnie z pewnymi konkretnymi zasadami, które dotyczą między innymi kolejności nakładania poszczególnych produktów. Używa się zatem specjalnych baz, podkładów, odtłuszczacza i top coat.

Poza tym trzeba również kupić specjalny lakier do hybrydy. Ten lakier jest następnie utwardzany w lampie, pod wpływem promieniowania UV twardnieje i tworzy naprawdę bardzo odporną warstwę. To dlatego właśnie paznokcie hybrydowe są tak trwałe i spokojnie można mieć je nawet przez 3 lub 4 tygodnie. Potem trzeba je usunąć, najlepiej za pomocą specjalnej frezarki do paznokci, którą bardzo delikatnie usuwa się warstwę lakieru i podkładu.

Czy każdy może nosić hybrydę?

Czy każda kobieta może zdecydować się na paznokcie hybrydowe? Generalnie dla większości kobiet są one bardzo wygodne no i bezpieczne. natomiast zdarzają się takie sytuacje, gdy dochodzi do uczulenia na hybrydę. Co zrobić, aby hybryda nie uczuliła? Najlepszy sposób to po prostu korzystanie z jak najlepszej jakości kosmetyków. Duże znaczenie mają również akcesoria. Mowa tutaj właśnie o lampach, które są wykorzystywane do utwardzania lakieru. Warto wybierać te, które mają najwyższą jakość. W ten sposób właśnie unika się niebezpiecznego uczulenia. Dlatego też dla osób, które nie są pewne, czy poradzą sobie z wykonaniem hybrydy w domu, lepszą opcją będzie salon.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Comments are closed.

Pin It iancedoctor.com ralesartists.org aulonfox.com