Kiedy zauważymy, iż zapach perfum, których używamy na co dzień, przestał nam się podobać, możemy poszukać nowego zapachu.

W perfumeriach z pewnością znajdziemy setki różnych zapachów różnych marek, które dedykowane są zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Oczywiście jest to bardzo osobisty wybór, powinniśmy sprawdzić wiele zapachów, możemy także zapytać o poradę sprzedawcę. Możemy kierować się zawartością butelki, zobaczyć jakiego rodzaju nuty przeważają w danych perfumach, co może pomóc nam w wyborze.

Jak dobrać odpowiedni zapach perfum?

Oczywiście kiedy testujemy perfumy powinniśmy pamiętać, aby nie sprawdzać zapachu więcej niż 3 lub 4 perfum, ponieważ nasz węch przestanie działać w taki sposób, aby prawidłowo określić zapach. Możemy rozpylić zapach na naszej skórze, wówczas połączy się z naszym naturalnym zapachem, będziemy mogli sprawdzić, jak pachną perfumy w połączeniu z naszą skórą. W tym przypadku warto zwrócić uwagę, iż te same perfumy mogą pachnieć się nieco inaczej na skórze innych osób. Możemy także powąchać specjalne testery, które będą pachniały w sposób neutralny. Powinniśmy chwilę odczekać, w tym przypadku nie należy wcierać perfum, powinny one naturalnie wnikać.W drogeriach dostępne będziemy mieli perfumy, wody perfumowane, wody kolońskie, warto sprawdzić zapachy różnych z nich, w tym przypadku każdy rodzaj zapachu będzie charakteryzował się inną trwałością. Najdłużej na naszej skórze będę utrzymywały się perfumy, posiadają one największą zawartość olejków zapachowych, wody toaletowe czy też woda perfumowana będą otrzymywały zapach nieco krócej. Będą one także mniej intensywne, dla wielu osób może być to zaletą, dlatego warto zastanowić się, jaki rodzaj zapachu wybrać. Bardzo ciekawym zapachem uniwersalnym dla mężczyzn będzie adidas active bodies, jest to zapach stworzony z 1992 roku, zapach ten cieszy się bardzo dużą popularnością wśród panów na całym świecie. Wśród wyczuwalnych zapachów możemy znaleźć tutaj nuty owocowe, drzewne, mech dębowy, ambrę, drzewo sandałowe. Z pewnością kontrastujące zapachy mogą stworzyć bardzo ciekawy aromat dla każdego mężczyzny.

Comments are closed.

Pin It ane-slowem.pl ciniecmurckowski.pl enting.com.pl