W obecnych czasach kostiumy kąpielowe są bardzo popularnym rodzajem strojów na wakacje. Dlatego jest to obowiązkowy element wyposażenia podczas każdego wakacyjnego wyjazdu, jeśli kierunkiem jest morze lub kompleks z basenem. Wiele kobiet zastanawia się, jak wybrać rodzaj kostiumu kąpielowego. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej.

Bandeau

Wśród różnych rodzajów strojów kąpielowych przede wszystkim można wymienić taki model jak bandeau, który jest bardzo chętnie wybierany przez wiele pań. Jest to jeden z rodzajów kostiumu dwuczęściowego, dlatego składa się z dwóch elementów. Wśród nich wymienia się oczywiście figi oraz biustonosz, które są do siebie w odpowiedni sposób dopasowane. Biustonosz w tym modelu występuje w postaci opaski na biust, która dobrze się prezentuje w przypadku wielu kobiet, niezależnie od ich wieku. Ten rodzaj kostiumu kąpielowego przeznaczony jest przede wszystkim dla wszystkich pań, które posiadają figurę klepsydry. Jednak kobiety o innych figurach również bez większych problemów mogą z niego korzystać, jeśli tylko mają takie indywidualne preferencje.

Tankini

Kostiumy kąpielowe w obecnych czasach można również znaleźć w formie tak zwanego tankini. Tankini również jest strojem kąpielowym, który składa się z dwóch elementów. Bardzo dobrze się on prezentuje na figurach różnych kobiet, dlatego na pewno będzie polecanym wyborem. Tankini charakteryzuje się wyjątkową wygodą podczas noszenia. Biustonosz w tym modelu bardziej przypomina sportową koszulkę niż tradycyjny stanik. Tego rodzaju strój polecany jest przede wszystkim paniom, które chcą ukryć mankamenty swojej figury, takie jak na przykład wystający brzuszek. W tym przypadku taki model jak tankini na pewno sprawdzi się idealnie. Tankini może przybierać dość zróżnicowane formy. Warto wybrać dla siebie jak najbardziej pasującą.

Balkonetka

Balkonetka to kolejny rodzaj stroju kąpielowego, który można znaleźć w sprzedaży w szerokim zakresie. Kostiumy kąpielowe tego rodzaju składają się z dwóch elementów, biustonosza oraz fig. Biustonosz w tym modelu bardzo przypomina stanik w typie balkonetki i stąd się bierze jego nazwa. Taki model kostiumu kąpielowego bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku wszystkich pań z większym biustem, ponieważ będzie do w odpowiedni sposób podtrzymywać. Natomiast panie, które mają stosunkowo mały biust powinny się zdecydować na wybór innego modelu stroju kąpielowego. Balkonetki można znaleźć w sprzedaży w bardzo zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, spośród których na pewno uda się wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.

Comments are closed.

Pin It