Szukając ciekawych pomysłów na zaaranżowanie przydomowego ogrodu nie sposób przeoczyć liczne kolekcje mebli technorattanowych, które od wielu lat nie wychodzą z mody i są chętnie kupowane przez Polaków. Fotel z technorattanu jest elementem, który sprawdzi się w wielu aranżacjach i całkowicie zmieni nasze myślenie o meblach ogrodowych. Co proponują topowi producenci?

Fotel z technorattanu w ogrodzie

Dlaczego właśnie meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych? Klienci zwracają uwagę przede wszystkim na ich doskonałe parametry techniczne: fotel z technorattanu oraz sofy czy stoliki tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie, wnikanie brudu, działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Drugim aspektem jest wygląd: meble technorattanowe odznaczają się wysoką estetyką i wspaniale prezentują się blisko zieleni. Komplety technorattanowe to również gwarancja rozsądnej ceny – komplety możemy zakupić w atrakcyjnych cenach. Technorattan do złudzenia imituje naturalny rotang, przez co prezentuje się on doskonale w towarzystwie zieleni, wśród natury. 

Fotel z technorattanu i parasol ogrodowy

Aby móc w pełni korzystać z dobrodziejstw lata warto wybrać nie tylko fotel z technorattanu, ale również inne dodatki ogrodowe, które pozwolą nam spędzać czas przyjemniej i bezpieczniej. Jedną z takich propozycji jest parasol ogrodowy, którego czasza może być regulowana w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Nowoczesne parasole ogrodowe tworzone są z materiałów wysoce odpornych na wilgoć czy promieniowanie UV – czasze nie stracą swojego żywego koloru nawet po wielu latach użytkowania. Zastosowanie materiałów technicznych pokrytych warstwa poliuretanu sprawia, że czasza chroni nas nie tylko przed promieniowaniem słonecznym, ale również przed niespodziewanym deszczem. 

Comments are closed.

Pin It