Jak zmienić przestrzeń naszego mieszkania, aby stała się ona bardziej przyjazna, nowoczesna i dopasowana do naszych potrzeb? Kluczem są tu odpowiednio dobrane meble. Szukając sposobu na problematyczne wnęki czy skosy wybierzmy szafy na wymiar – są one tworzone na indywidualne zamówienie, pozwolą nam lepiej wykorzystać przestrzeń danego pomieszczenia. Jak tworzone są szafy tego typu?

Dopasowane do potrzeb szafy na wymiar

Nowoczesne szafy na wymiar zaskoczą nas pod wieloma względami. Zdecydowana większość z nas decyduje się na to rozwiązanie kiedy w pomieszczeniu znajduje się problematyczna wnęka. Szafy na wymiar wypełniają taką przestrzeń idealnie i pozwalają wykorzystać jej potencjał. Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz licznym innowacjom szafa na wymiar sięga sufitu, co pozwala na uzyskanie maksymalnej powierzchni do przechowywania – mówią projektanci z firmy rega-meble.pl z Bielska-Białej, która specjalizuje się w tworzeniu mebli na wymiar. 

Eleganckie szafy na wymiar mogą również dopełnić wnętrze, które już jest zaaranżowane – jest to możliwe dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań i innowacji oferowanych przez producentów. Sami decydujemy o tym, z jakich materiałów szafa jest wykonana, wybieramy elementy wykończeniowe oraz laminaty czy okleiny. Szafa na wymiar to również element, który pozwoli nam lepiej zorganizować przestrzeń wokół tego mebla. Wybierając drzwi przesuwne oszczędzamy przestrzeń, a lustra na takich drzwiach pozwolą na optyczne powiększenie przestrzeni. 

Nowy wymiar przechowywania

Szafy na wymiar to idealne rozwiązanie, kiedy szukamy funkcjonalnych i dopasowanych do potrzeb mebli. Warto wspomnieć, że wnętrze szafy możemy zaprojektować zgonie z oczekiwaniami – sami decydujemy o tym, jak wysoko i w jaki sposób rozmieszczone są półki, drążek do wieszania ubrań. 

Comments are closed.

Pin It https://blogscooper.com https://raildude.pl http://okna.edu.pl