Współczesna technologia oferuje wiele wspaniałych pomysłów. Takie, które można z powodzeniem wykorzystać podczas aranżacji przestrzeni w domu. Wśród takich pomysłów znajdują się drzwi przesuwne. Niby są nam one znane, ale nie do końca zdajemy sobie sprawę z ich przeznaczenia.

Do małych mieszkań

Drzwi przesuwne doskonale nadają się do mieszkań. Nie tylko jako drzwi od szafy, ale również rozgraniczenie pomiędzy pomieszczeniami. Są one o tyle dobre, że nie zajmują tak dużo przestrzeni. Dlaczego? Ponieważ przesuwają się na specjalnych prowadnicach wzdłuż ściany. Jeżeli ktoś nie ma pomysłu na to, jak w kawalerce rozgraniczyć sypialnię od pokoju dziennego, to tego rodzaju drzwi okażą się niezwykle pomocne. Tak, są one warte uwagi. W szczególności, jeżeli ktoś musi uważać na to, jak zagospodarować całą przestrzeń.

Drzwi przesuwne na granicy kuchni z salonem

Połączenie kuchni z salonem staje się coraz bardziej popularne. Tylko że nie zawsze wszyscy chcą chwalić się swoja kuchnią, jeżeli panuje w niej bałagan. Ale co zrobić, jeżeli w domu pojawiają się nagle nieoczekiwani goście? Oczywiście, można zamknąc wtedy przesuwne drzwi. Tak, do takich miejsc polecane są modele harmonijkowe, które zajmują jeszcze mniej miejsca. Wystarczy dosunąć skrzydła do jednej lub dwóch ścian. Istnieje kilka rozwiązań, które warto dopasować do wystroju całego wnętrza. Zaletą tego typu drzwi przesuwnych jest to, że można je dopasować do każdego rodzaju przegrody – nawet, jeżeli ma się do czynienia ze standardowymi rozwiązaniami. 

Comments are closed.

Pin It avat-bahar.com isafe.pl live url