Niewielkie, przydomowe ogrody dają wiele możliwości niebanalnej aranżacji. Pomysł na mały ogród podsuwają zarówno architekci zieleni, jak i projektanci mebli ogrodowych. Jak wydobyć pełen potencjał z przydomowej przestrzeni i zmienić ją w wyjątkowe miejsce do relaksu?

Pomysł na mały ogród z miejscem wypoczynkowym

Ogrody mogą nam służyć na wiele sposobów. Przede wszystkim może być to zielona przestrzeń, która otacza dom i dba o jego estetykę, ale też miejsce do relaksu w gronie rodziny i przyjaciół. Wykreowanie przestrzeni do relaksu to ciekawy pomysł na mały ogród, który z pewnością przypadnie do gustu domownikom. Nie trzeba wiele, by taka przestrzeń zmieniła się nie do poznania. Szeroki wybór mebli i dodatków pozwoli wybrać elementy dopasowane do potrzeb.

Pomysł na mały ogród – jakie meble wybrać?

Szukając mebli łączących elegancję, trwałość i świetne parametry techniczne, warto postawić na komplety technorattanowe. Meble technorattanowe są bardzo cenione przez użytkowników, a dodatkowo dzisiaj dostępne są w odświeżonej wersji. Atutem kolekcji technorattanowych jest bez wątpienia wybór elementów. Znaleźć w nich można nowoczesne sofy narożne, ale też fotele, krzesła, leżanki ogrodowe, stoliki i stoły. Taki pomysł na mały ogród to z pewnością strzał w dziesiątkę!

Pomysł na mały ogród – wypoczynek w cieniu

By cieszyć się latem w ogrodzie, warto zadbać o zacienienie miejsca wypoczynkowego. Pomoże w tym praktyczny parasol ogrodowy z licznymi punktami regulacji. Parasole ogrodowe posiadają obszerne czasze wykonane z tkanin technicznych. Tkanina zabezpieczona jest przed płowieniem, nagrzewaniem czy wilgocią. Nowoczesne parasole ogrodowe osadzone mogą być na różnych podstawach: podstawach do wkopania w ziemię, jak również nowoczesnych podstawach z niewielkimi kółkami oraz hamulcem.

Comments are closed.

Pin It