Programiści z różnych firm wciąż są na tropie poszukiwań rozwiązań technologicznych, jakie zaczną spełniać wysokie wymagania konsumentów. Jedną z takich firm jest 10Clouds, która chętnie nawiązuje kontakty z innymi przedsiębiorcami, dążąc do podniesienia jakości swojej obsługi.

Globalna platforma płatnicza

Otóż, 10Clouds postanowiło nawiązać współpracę z Airwallex. Jeżeli ktoś chciałby w skrócie opisać tą firmę, to musiałby powiedzieć, że jest to globalna platforma płatnicza, której celem jest wsparcie różnego rodzaju przedsiębiorstw w ich rozwoju.

Po raz pierwszy, świat usłyszał o Airwallex w 2015 roku. To właśnie wtedy pojawiła się firma, której pierwsza siedziba znajdowała się w Melbourne. Dzisiaj, takich biur jest aż osiem i są one zlokalizowane w takich miastach, jak Hongkong, Melbourne, Szanghaj, Shenzhen, Singapur, Pekin, Londyn i San Francisco. Jest to platforma, która tylko i wyłącznie obsługuje klientów biznesowych.

Przelewy przy pomocy Airwallex

Skoro platforma płatnicza, to należy dowiedzieć się co nieco o wszystkich przelewach, jakie można wykonywać przy ich pomocy. Otóż, przelewy jakie wykonywane są przy ich pomocy, wyceniane są na od 0,3% do 0,6% powyżej kursu międzybankowego. Nie można określić teraz dokładnej stawki, ponieważ w dużej mierze zależne jest to od waluty, jaką przedsiębiorca będzie się posługiwał. Nie trzeba się jednak obawiać kwot, ponieważ osoby, jakie korzystają już z usług tej platformy przyznają, że stawki są konkurencyjne, w porównaniu do innych platform.

Rodzaje płatności do zrealizowania

Klienci, którzy dopiero będą chcieli rozpocząć przygodę z Airwallex, na pewno będą zainteresowani tym, jakie rodzaje płatności są do zrealizowania.

Otóż, należy wiedzieć, że jest to platforma, która ma ograniczony zakres kanałów płatności i opcji wypłat. Nie powinno to jednak powodować tego, że konsumenci nie będą chcieli korzystać z tego rozwiązania. Najważniejsze jest to, że zastosowanie mają tu przelewy bankowe, które są najpowszechniej używaną metodą płatności. Środki szybko udostępniane są na rachunkach do dyspozycji użytkowników. 

Warto również wspomnieć to, że przy pomocy tej globalnej platformy można zrealizować przelewy krajowe, a także międzynarodowe. Zdecydowaną zaletą jest to, że Airwallex jest platformą prostą w obsłudze, więc każda osoba sobie z nią poradzi. Nie ma się czemu dziwić, że 10Clouds postanowiło nawiązać współpracę z Airwallex, jakie zdobywa coraz bardziej na popularności. 

 

Comments are closed.

Pin It