Obecnie biżuteria ślubna łączy elegancję, ciekawe wzornictwo oraz wysoką jakość – przekonują projektanci. Szukając idealnych obrączek warto poświęcić nieco czasu na zapoznanie się z oryginalnymi propozycjami i wybrać te, które najlepiej odpowiadać będą konkretnym potrzebom. 

Obrączki ze złota, platyny i tytanu

Jeszcze do niedawna najczęściej kupowanymi obrączkami ślubnymi były komplety wykonane ze złota. Z czasem okazało się, że możliwe jest proponowanie obrączek złotych nie tylko w kolorze żółtym, ale także białym czy różowym. To z pewnością oryginalne rozwiązanie, które docenią młode osoby. Biżuteria taka wyróżnia się, zwraca uwagę i zachwyca elegancją. Złoto to nie jedyny kruszec, który wykorzystywany jest do tworzenia obrączek – współcześnie projektanci sięgają również po cenną platynę oraz tytan. Decydując się na obrączki złote koniecznie zwróćmy uwagę na próbę złota – określa ona procentową ilość czystego złota w stopie. Wśród najczęściej wybieranych wymienia się obrączki z próby złota 585, w której procentowy udział złota to 58,5%. Szeroki wybór złotych obrączek, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, znaleźć można na stronie internetowej savicki.pl

Obrączki zdobione szlachetnymi kamieniami

Trendem, który spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem, jest umieszczanie w obrączkach kamieni szlachetnych. To ciekawe rozwiązanie i prosty sposób na to, aby nasze obrączki wyróżniły się na tle dziesiątek innych. Obrączki uzupełniane są najczęściej o niewielkie diamenty, który wspaniale odbijają światło i lśnią. Oryginalnym pomysłem jest wybranie biżuterii, w której zastosowano niewielkie szafiry czy rubiny. Obrączka może być także zdobiona frezami czy elementami matowymi, które wspaniale prezentują się w zestawieniu z powierzchniami lśniącymi. 

Comments are closed.

Pin It https://partyhatsforgrownups.com https://4-bet.com.pl https://pmcrockland.com